Kariéra

Úvod > Kariéra

Kariéra

Obchodný zástupca

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, prípadne - živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie a oslovovania nových zákazníkov, vypracovávanie cenových ponúk. Zabezpečovanie realizácie objednávok a ich evidencia.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte iba e-mailom na adresu: obchod@quatroprint.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

Výberové konanie neukončené - pokračuje.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
študent / študentka vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

skupina B

Počet rokov praxe

prax v obore vítaná, ale nieje podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa, absolventku

áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Výborné komunikačné schopnosti s dôrazom na komunikáciu prostredníctvom telefónu, následne osobné stretnutie s potenciálnym zákazníkom. Schopnosť znášať stres, príjemné vystupovanie a znenie hlasu v telefóne, samostatnosť, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, dostatočná znalosť práce PC, Excel, Word, Internet.

Stručná charakteristika spoločnosti

Výrobná spoločnosť, zaoberajúca sa predajom spotrebného materiálu do tlačiarní, kopírok - tonerov a služieb pre kancelársku a výpočtovú techniku.

Adresa výrobnej prevádzky spoločnosti

Quatro print, spol. s r.o.
Šenkvická cesta 14
902 01 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Pákozdy
Tel.: 0918/643098